טיפול רגשי לנשים ולנערות בחדרה

טיפול רגשי בשיטת "גשטאלט יהודי"- טיפול מעמיק ושורשי הנותן מענה למצבי משבר שונים בחיים האישיים ובזוגיות, מטפל בחרדות ובפחדים, מאפשר בניית ביטחון עצמי, מחזק תקשורת בין אישית וזוגית, מאפשר רכישת כלים בהתמודדות עם אתגרי החיים וצמיחה מתוך חיבור לעוגן הפנימי ולכוחות הנפש הקיימים באדם. 

פרחי באך- הינם 38 תמציות טבעיות המופקות מצמחים. הטיפול בפרחי באך מתאים לילדים ומבוגרים כאחד. התמציות מסייעות בהתמודדות עם קשיים רגשיים שונים וניתנות לאחר אבחון אישי של המטופל. הטיפול בפרחי באך הוא עדין אך עמוק בהשפעתו. התמציות מאפשרות שינוי דפוסי התנהגות שליליים ומסייעות להתמודדות עם מצבי משבר, פחדים, חרדות, דיכאון, כעס, תחושת אשמה, גירושים, קושי בקבלת החלטות ועוד. 

התמציות בטוחות לשימוש וללא תופעות לוואי.

מכתב ממטופלת-

"כבר יותר משנה וחצי אני נפגשת עם עצמי אחת לשבוע, מסירה עוד קליפה, כל פעם קצת, ומתגעגעת לעצמי מעט פחות.

את התהליך עם שירן התחלתי זמן קצר אחרי מות בעלי ממחלה קשה. לכאורה הזמן הקשה ביותר, חושך גדול, ערבול חושים ורגשות אבל דווקא אז מצאתי סוג חדש של שקט. שיטת המפגשים היתה שונה מכל סוג טיפול שעברתי עד כה. היא התעסקה בי. באורך חיי, בחוויות שונות ששינו אותי, עיצבו אותי, יצרו אותי בדרך מסוימת, אבל כל הזמן, בהדרכתה של שירן, הייתי נוכחת. גם אם בכל שלב היו מעורבים או קשורים אליו עוד אנשים מסביבתי שהיו והינם חלק מחיי, עדיין ההסתכלות הייתה דרך העיניים שלי. דרך הרגשות שעולים אצלי.

זה מסע. הוא לא תמיד קל, שירן לא מוותרת לי לעיתים קרובות, הקשיים שצפים ועולים מלווים אותי בין השיעורים. למדתי להעריך את הקשיים, החרדות, המבוכות שעולים בטיפול. למדתי להאמין שיש תכלית לכל אחד מהם, שאני צריכה לקלף בכל פעם עוד שכבה ועוד שכבה, כמו ששירן אומרת. זה מרתק, כואב, מעצים, הכל ביחד. אני זוכרת בוודאות מפגשים שיצאתי מהן רועדת והתחושות שעלו בדימיון המודרך, ניערו ממני שנים של טשטוש וערפול. שנים של עיוורון. זו הייתה בשבילי הארה גמורה שהקב"ה רוצה להחזיר אותי לשביל שברא עבורי ואני איבדתי. לקח לי זמן להבין את זה. אבל החיבור של שירן לאמונה ולדרך שלאורה היא הולכת, גרמו לי בעיקר לא לפחד. ואם לפחד, אז רק קצת כדי שאוכל להמשיך ולהתקדם.

הגילויים לא פשוטים. לא תמיד רציתי להגיע לנקודה. יש בה בנקודה המכוננת חוסר וודאות של "איך יראו חייך אחרי" "מה אני צריכה לתקן" ובעיקר, "איך לתקן" אבל זו המחויבות שלי לעצמי, לעבור בין נקודות ציון ואירועים מכוננים בחיי, להסתכל להם בעיניים ולא להתייאש מעצמי.

השתנתי, גם האנשים מסביבי אומרים זאת. אני כבר יודעת היום למה אני מונעת כך ולא אחרת מאיפה אני פועלת ומשתדלת במשימה, בכל פעם שהתנהגות אינסטינקטיבית באה לצאת החוצה, לנשום, להיזכר באותו ענן רך לבן, סלחן ומרגיע שהוא הנשמה הזכה שאיתה נבראתי ובכל פעם מחדש מקרינה ואומרת שהכל בסדר. שהמסע התחיל והכל עומד להשתפר בע"ה.

לקב"ה שליחים רבים בכל מיני תחנות וצמתים בדרך. לשמחתי פגשתי בכזו שעוזרת לי להבין בכל פעם קצת יותר, דרך עצמי, רגשות שעד עכשיו חשבתי שיכולים להתנהל בתוכי בשלום, כשבעצם הם ניהלו אותי. לא עוד, תודה

סרטון לצפייה

יצירת קשר

ספריית תוכן

הדפסת ספרים בסין

הדפסת ספרים במפעלים בסין עם רמת הגימור הגבוהה ביותר  ספרים עם כריכה קשה או רכה ספרים קשיחים בצורות שונות איכות צבע ונייר ברמה גבוהה  קבלת

קרא עוד »
×
דילוג לתוכן