טיפול רגשי לילדים בחדרה

תרפיה במשחק- היא שיטת טיפול ייחודית המאפשרת גישה אל עולמו הפנימי של הילד דרך השפה הכי מוכרת עבורו והיא שפת המשחק. חלל חדר המשחק מאפשר מרחב חופשי, בו הילד יכול להתנסות בלי לפחד מכישלון ומביקורת וכך בנוכחות המטפל בליוויו, הילד יכול להביע את עצמו, את קשייו ורגשותיו ולעבד תהליכים שונים המתחוללים בנפשו ודרכם לקבל כלים להתמודד ולפתור בעיות רגשיות והתנהגותיות שונות. בחלק מהמקרים שינוי והטבה יתרחשו רק דרך משחק, ובאחרים, המטפל עוזר לילד לעשות את החיבורים בין ההתרחשות במשחק ובחדר לבין החיים האמיתיים ובכך להוביל להבנה ולשינוי.

פרחי באך- הינם 38 תמציות טבעיות המופקות מצמחים. הטיפול בפרחי באך מתאים לילדים ומבוגרים כאחד. התמציות מסייעות בהתמודדות עם קשיים רגשיים שונים וניתנות לאחר אבחון אישי של המטופל. הטיפול בפרחי באך הוא עדין אך עמוק בהשפעתו. התמציות מאפשרות שינוי דפוסי התנהגות שליליים ומסייעות להתמודדות עם מצבי משבר, הסתגלות למציאות חדשה, גמילה, התמודדות עם גירושים במשפחה, התקפי זעם ותוקפנות, בעיות חברתיות, חוסר ביטחון עצמי, פחדים, חרדות, דיכאון, כעס, תחושת אשמה ועוד. 

התמציות בטוחות לשימוש וללא תופעות לוואי

סרטון לצפייה

יצירת קשר

ספריית תוכן

תקנון אתר

האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת ע"י באלאנס. השימוש והקניה באתר הם בהתאם לתקנון זה. השימוש באתר מותנה בהסכמה לתנאים המפורטים בתקנון כלשונם. לקוח המבצע פעולת

קרא עוד »
×
דילוג לתוכן